تاریخ: ۱۳:۴۶ :: ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
اتهام انگلیس علیه ایران، روسیه و چین برای آغاز جنگ جهانی سوم

ژنرال سر نیک کارتر از قدرت گرفتن ایران، روسیه و چین ابراز نگرانی کرده و مدعی شده است که تاکتیک‌های مورد استفاده این سه کشور می‌تواند «تصادفاً» به وقوع جنگ سوم جهانی منجر شود.   اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  رئیس ستاد مشترک ارتش انگلیس، ایران، روسیه و چین را موجب به چالش کشیدن […]

ژنرال سر نیک کارتر از قدرت گرفتن ایران، روسیه و چین ابراز نگرانی کرده و مدعی شده است که تاکتیک‌های مورد استفاده این سه کشور می‌تواند «تصادفاً» به وقوع جنگ سوم جهانی منجر شود.Image result for Iran, Russia and China"

 

اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  رئیس ستاد مشترک ارتش انگلیس، ایران، روسیه و چین را موجب به چالش کشیدن اروپا می داند.

 به نقل از مطلب منتشر شده در مقاله ای روزنامه تلگراف، ژنرال نیک کارتر ، رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح انگلیس اظهار داشت: ” بی پروا بودن ، روسیه می تواند به طور تصادفی، جنگ جهانی سوم را آغاز کند”. 

این مقام عالی رتبه نظامی مقاله ای را با این عنوان در تلگراف منتشر کرد و مسکو، پکن و تهران را به تلاش بر برهم زدن امنیت، ثبات و رفاه در کشورهای غربی متهم کرد. 

 این اولین حمله وزارت دفاع انگلیس علیه فدراسیون روسیه نیست. به گفته تحلیلگران، چنین اظهاراتی به توجیه افزایش هزینه های دفاعی و همچنین منحرف کردن جمعیت انگلیس از مشکلات داخلی کمک می کند.

ژنرال سر نیک کارتر از قدرت گرفتن ایران، روسیه و چین ابراز نگرانی کرده و مدعی شده است که تاکتیک‌های مورد استفاده این سه کشور می‌تواند «تصادفاً» به وقوع جنگ سوم جهانی منجر شود.

اقدامات تهران، مسکو و پکن «به سادگی می‌تواند به سوءمحاسبه‌ای ناخواسته» و بروز درگیری‌های بزرگ بیانجامد.

این ژنرال انگلیسی در ادامه نوشت است: «رقبای ما، به اساتید سوء استفاده از فضاهای میان صلح و جنگ تبدیل شده‌اند”.

 Image result for Iran, Russia and China"

Britain accuses Iran, Russia and China of launching another world war

The top military official published an article in the telegraph, accusing Moscow, Beijing and Tehran of trying to undermine security, stability and prosperity in Western countries

World War 3 warning: Reckless Russia could ‘inadvertently’ spark conflict says top general

پاسخی بگذارید