۱۳:۴۶:۰۵ - دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸
اتهام انگلیس علیه ایران، روسیه و چین برای آغاز جنگ جهانی سوم
ژنرال سر نیک کارتر از قدرت گرفتن ایران، روسیه و چین ابراز نگرانی کرده و مدعی شده است که تاکتیک‌های مورد استفاده این سه کشور می‌تواند «تصادفاً» به وقوع جنگ سوم جهانی منجر شود flash documents.   اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  رئیس ستاد مشترک ارتش انگلیس، ایران، روسیه و چین را موجب به […]

ژنرال سر نیک کارتر از قدرت گرفتن ایران، روسیه و چین ابراز نگرانی کرده و مدعی شده است که تاکتیک‌های مورد استفاده این سه کشور می‌تواند «تصادفاً» به وقوع جنگ سوم جهانی منجر شود flash documents.Image result for Iran, Russia and China"

 

اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  رئیس ستاد مشترک ارتش انگلیس، ایران، روسیه و چین را موجب به چالش کشیدن اروپا می داند mastercam 2017 다운로드.

 به نقل از مطلب منتشر شده در مقاله ای روزنامه تلگراف، ژنرال نیک کارتر ، رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح انگلیس اظهار داشت: ” بی پروا بودن ، روسیه می تواند به طور تصادفی، جنگ جهانی سوم را آغاز کند”. 

این مقام عالی رتبه نظامی مقاله ای را با این عنوان در تلگراف منتشر کرد و مسکو، پکن و تهران را به تلاش بر برهم زدن امنیت، ثبات و رفاه در کشورهای غربی متهم کرد. 

 این اولین حمله وزارت دفاع انگلیس علیه فدراسیون روسیه نیست Frontier download. به گفته تحلیلگران، چنین اظهاراتی به توجیه افزایش هزینه های دفاعی و همچنین منحرف کردن جمعیت انگلیس از مشکلات داخلی کمک می کند hlm 프로그램 다운로드.

ژنرال سر نیک کارتر از قدرت گرفتن ایران، روسیه و چین ابراز نگرانی کرده و مدعی شده است که تاکتیک‌های مورد استفاده این سه کشور می‌تواند «تصادفاً» به وقوع جنگ سوم جهانی منجر شود 스위치 슬립모드 다운로드.

اقدامات تهران، مسکو و پکن «به سادگی می‌تواند به سوءمحاسبه‌ای ناخواسته» و بروز درگیری‌های بزرگ بیانجامد Marvel movies.

این ژنرال انگلیسی در ادامه نوشت است: «رقبای ما، به اساتید سوء استفاده از فضاهای میان صلح و جنگ تبدیل شده‌اند” Happy bathroom download.

 Image result for Iran, Russia and China"

Britain accuses Iran, Russia and China of launching another world war

The top military official published an article in the telegraph, accusing Moscow, Beijing and Tehran of trying to undermine security, stability and prosperity in Western countries

World War 3 warning: Reckless Russia could ‘inadvertently’ spark conflict says top general

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب