۲۰:۱۴:۰۸ - دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸
آیت الله ملک حسینی:  امروز درعرصه سلامت به مقاومتی دیگر نیاز است/در خانه بمانیم
پزشکان و پرستاران در این مقاومت خوش درخشیدند و طلایه داران این عرصه هستند و باید فرمان آنها را اطاعت کرد mdac 2.5. وقتی می‌گویند تجمع نباشد و مسائل بهداشتی رعایت شود تا زنجیره انتقال بیماری قطع شود، همه باید به آنها تن دهیم و باید گفت «چشم»، چرا که معتقدیم انسان از متخصص باید […]

پزشکان و پرستاران در این مقاومت خوش درخشیدند و طلایه داران این عرصه هستند و باید فرمان آنها را اطاعت کرد mdac 2.5. وقتی می‌گویند تجمع نباشد و مسائل بهداشتی رعایت شود تا زنجیره انتقال بیماری قطع شود، همه باید به آنها تن دهیم و باید گفت «چشم»، چرا که معتقدیم انسان از متخصص باید پیروی کند Mamme32 romfile. امروز در عرصه سلامت به مقاومتی دیگر نیاز است.امروز درعرصه سلامت به مقاومتی دیگر نیاز است/در خانه بمانیم

 

 

سیمای زاگرس به نقل از مهر:  عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: جامعه ما مقاومت سیاسی، اجتماعی و اقتصادی را تجربه کرده و امروز در عرصه سلامت به مقاومتی دیگر نیاز است 파워포인트 ۲۰۰۷ 다운로드.

 آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی با اشاره به رنج‌ها و تلخی‌هایی که کشور و جهان بر اثر شیوع ویروس کرونا تجربه می‌کند، افزود: حیات بشر همیشه همزاد بلا و مصیبت بوده و مهم نوع واکنش بشر در مقابل بلاها و مصائب است 어도비플래시 다운로드. هیچ انسان و جامعه‌ای و هیچ روزی از روزهای بشر بدون بلا و مصیبت بر بشریت سپری نشده است 마나실드 디펜스 다운로드.

وی بیان کرد: آنان که از این بلاها نردبان و پله‌های ترقی ساختند، رشد کردند و تکامل یافتند و به شکوفایی‌های علمی و صنعتی و غیره رسیدند training for actors. بشر باید همیشه نگاهش به سختی‌ها و مصائب چنین نگاهی باشد.

آیت الله ملک حسینی صبر و مقاومت را شیوه واکنش درست انسان در برابر مصیبت‌ها دانست و گفت: جامعه ما مقاومت سیاسی، اجتماعی و اقتصادی را تجربه کرده و امروز در عرصه سلامت به مقاومتی دیگر نیاز است Toy Story 1.

فرمان متخصصان عرصه سلامت باید اطاعت شود

وی با تقدیر از پزشکان و پرستاران که در رأس این مقاومت قرار دارند، تصریح کرد: پزشکان و پرستاران در این مقاومت خوش درخشیدند و طلایه داران این عرصه هستند و باید فرمان آنها را اطاعت کرد Thunderbird download. وقتی می‌گویند تجمع نباشد و مسائل بهداشتی رعایت شود تا زنجیره انتقال بیماری قطع شود، همه باید به آنها تن دهیم و باید گفت «چشم»، چرا که معتقدیم انسان از متخصص باید پیروی کند 돌핀 테일 다운로드.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه باید در این روزهای بلا هم پند گرفت و هم عبرت آموخت، گفت: باید بدانیم که اگر یک مریض خود را در جامعه رها کند، مثل یک آلودگی اخلاقی است که در جامعه رها شده و مراقبت نمی‌شود Free songs.

قطع زنجیره بیماری با احساس مثبت و مراقبت از همدیگر

وی بر مراقبت جامعه از همدیگر تاکید کرد و گفت: چگونه در بحث امر به معروف و نهی از منکر می‌گویند بی مراقبتی مردم باعث شیوع رذائل می‌شود، این هم همینطور است و اگر مراقبت صورت گیرد و دل برای هم بسوزانیم و احساس مثبت نسبت به هم بورزیم، می‌توانیم این زنجیره را قطع کنیم.

آیت الله ملک حسینی تصریح کرد: باید بدانیم که توسلمان به اهل بیت و دعایمان به درگاه خداوند متعال می‌تواند برای برون رفت از این مخمصه مؤثر باشد و باید بدانیم صدقه دادن راه عبور از این رنج‌ها و سختی هاست.

وی افزود: رعایت مسائل بهداشتی، درمان، دعا و رعایت کلام بزرگان و دستورات بزرگان می‌تواند ما را در این بلا و از بلا سربلند خارج کند.

فقرا را فراموش نکنیم

آیت الله ملک حسینی با بیان اینکه نباید کسانی که اکنون در رنج فقر در کنار این رنج بلا عمر را سپری می‌کنند را فراموش کنیم، گفت: آنها که دارند بیایند و حمایت کنند از کسانی که ندارند تا رنج آنها دوگانه نباشد و آنها در سختی این بلا به سختی فقر مبتلا نباشند.

وی با تقدیر از اقدامات مسئولان در زمینه مبارزه با این ویروس تاکید کرد: ملت هم نباید خود را فاقد این مسئولیت بداند و امروز باید هوشیارانه و بصیر در این عرصه گام برداریم.

وی افزود: هرآنچه می‌شنویم را به دیگران گزارش نکنیم و باید در نشر اخبار علمی و راست و درست مؤثر باشیم و هرگز آرا و اندیشه‌های غیرمتخصصان را ترویج ندهیم و حرفهای دروغ را شایع نکنیم و در زنجیره ناراستی و نادرستی سهمی ایفا نکنیم.

در خانه بمانیم

آیت الله ملک حسینی بر رعایت نکات اخلاقی در کنار مسائل بهداشتی تاکید کرد و گفت: این بلا آزمونی برای همه ماست و هرکس باید در این آزمون سربلند باشد.

وی بر عمل به نظر متخصصان و کارشناسان در هر زمینه‌ای تاکید کرد و گفت: اینک روزی است که کارشناس و متخصص به من می‌گوید، «مسائل بهداشتی را رعایت کنید، سفر نروید، در خانه بمانید» و عمل به این دستورات آزمون امروز همه ماست.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب