۰:۳۸:۰۷ - دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹
آژیر خطر کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/ وضعیت به سمت وخامت و تراژدی جدی خواهد رفت
اگر مردم رعایت نکنند، مسئولان استان هم دست به استفاده از قوه قهریه و بستن راه‌ها و بازارها و مکان‌های تردد جمعیت در استان نزنند، در روزهای آینده وضعیت استان به سمت وخامت و تراژدی جدی خواهد رفت.    اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  سرپرست بیمارستان شهید جلیل یاسوج از افزایش بیماران کرونایی ابراز […]

اگر مردم رعایت نکنند، مسئولان استان هم دست به استفاده از قوه قهریه و بستن راه‌ها و بازارها و مکان‌های تردد جمعیت در استان نزنند، در روزهای آینده وضعیت استان به سمت وخامت و تراژدی جدی خواهد رفت.  

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  سرپرست بیمارستان شهید جلیل یاسوج از افزایش بیماران کرونایی ابراز نگرانی کرد و گفت: شیوع کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد به‌ شدت در حال افزایش است 최후의 카운트다운 다운로드.

وی با تاکید بر اینکه عدم توجه مردم به قرنطینه خانگی سبب خسارن جبران ناپذیری خواهد شد، یادآور شد: این ویروس، ویروس وحشتناکی است که اگر مردم ما آن را همانند الان جدی نگیرند در روزهای آینده بویژه برای سالمندان و بیماران زمینه‌ای وضعیت نگران کننده رقم خواهد خورد 스타 나이트 다운로드.

جاودان سیرت عنوان کرد: خدا را شاهد می‌گیریم ۷۰ تا ۸۰ درصد پرسنل بیمارستان شهید جلیل نزدیک به ۲۰ روز بوده خانه و خانواده خود را ندیده‌اند و شبانه روز در حال از جان گذشتگی هستند، مردم استان را عاجزانه قسم می‌دهم برای سلامتی خود و خانواده این دو هفته در خانه بمانند Nintendo Switch Cutham game.

وی با تشریح اقدامات انجام شده در زمینه پیشگیری از شیوع این بیماری در روزهای اول تصریح کرد: با احساس خطری که داشتیم قبل از شیوع بیماری در کشور اقدام به آموزش پزشکان و پرستاران و اعزام آنها به نقاط مختلف برای آموزش تیم‌های پزشکی و درمانی کردیم و با تمهیدات لازم بیمارستان شهید جلیل را در استان مرکز مقابله با کرونا کردیم تا بیماری را در همین مرکز کنترل کنیم 캐피탈리즘 ۲ 다운로드.

جاودان سیرت با اشاره به شیوع بالای بیمار در این هفته گفت: باتوجه به افزایش مسافرت مردم، عدم قرنطینه خانگی شیوع بیماری در استان به شدت در حال بالا رفتن است و در حقیقت از این به بعد هرگونه علائمی در فرد را باید ابتلای آن شخص به کرونا در نظر بگیریم.

وی هشدار داد: اگر مردم رعایت نکنند، مسئولان استان هم دست به استفاده از قوه قهریه و بستن راه‌ها و بازارها و مکان‌های تردد جمعیت در استان نزنند، در روزهای آینده وضعیت استان به سمت وخامت و تراژدی جدی خواهد رفت. 

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب