۱۰:۰۷:۵۵ - دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸
آمریکا از ترس قدرت نظامی ایران پایگاه العدید قطر را ترک کرد!
ستاد فرماندهی آمریکا در تصمیمی غیرمنتظرانه بعد از ۱۳ سال، فرماندهی نیروی هوایی خود را از پایگاه العدید قطر خارج و به ایالت کارولینا نقل مکان کرد Zengo.   اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  ستاد فرماندهی آمریکا در تصمیمی غیرمنتظرانه بعد از ۱۳ سال، فرماندهی نیروی هوایی خود را از پایگاه العدید قطر خارج […]

ستاد فرماندهی آمریکا در تصمیمی غیرمنتظرانه بعد از ۱۳ سال، فرماندهی نیروی هوایی خود را از پایگاه العدید قطر خارج و به ایالت کارولینا نقل مکان کرد Zengo.آمریکا از ترس قدرت نظامی ایران پایگاه العدید قطر را ترک کرد

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  ستاد فرماندهی آمریکا در تصمیمی غیرمنتظرانه بعد از ۱۳ سال، فرماندهی نیروی هوایی خود را از پایگاه العدید قطر خارج و به ایالت کارولینا نقل مکان کرد 스텔라 리움 무료 다운로드.

به گزارش تارنمای استار و استریپ که اخبار حوزه نظامی و دفاعی آمریکا را منتشر می کند، آمریکا به مدت ۱۳ سال فرماندهی کل نیروی هوایی خود در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا را از طریق ساختمانی در پایگاه نظامی العدید در قطر هدایت می کرد اما به یکباره ارتش در تصمیمی روز شنبه ساختمان خود در قطر را تخلیه و مرکز فرماندهی را به ایالت کارولینا منتقل کرد 스마트폰 해킹툴 다운로드.

ارتش آمریکا در حالی ستاد فرماندهی نیروی هوایی خود را از قطر خارج کرد که هم اکنون بیش از ۳۰۰ جنگنده این ستاد در مناطقی مانند سوریه، افغانستان، خلیج فارس حضور دارند free software.

بعد از تخلیه ساختمان پایگاه العدید قطر، ستاد فرماندهی نیروی هوایی آمریکا هم اکنون ناوگان هوایی خود در خاورمیانه و شمال آفریقا را از هفت هزار مایل دورتر در کارولینا هدایت می کند Uninstalled illustrations.  

فردریک کلمن، فرمانده ۶۰۹ مرکز عملیات هوایی و فضایی ارتش آمریکا در این باره گفت: ایران چندین بار از طریق منابع مختلف قصد حمله به نیروهای آمریکایی را داشته است slick 다운로드.

وی در مورد تغییر رویکرد نظامی آمریکا در منطقه خلیج فارس افزود: صادقانه بگویم، وقتی جنگ علیه داعش به پایان رسیده و روند صلح در افغانستان در حال تکمیل شدن است، باید گفت که این منطقه در حال آرامش و به طور بالقوه پایدارتر از دهه گذشته است unemployment authorization application.

 

Air Force shifts Middle East command center from Qatar to South Carolina

Amid tension with Iran, U.S wikidocs 다운로드. Air Force shifts Middle East command center from Qatar to South Carolina

 

While Air Force commanders say moving functions to a different base was a long-held ambition enabled by new technology, it comes amid renewed tension with Iran, a country that lies a couple of hundred miles across the Persian Gulf from Al Udeid

“Iran has indicated multiple times through multiple sources their intent to attack U.S 손자병법 다운로드. forces,” said Col. Frederick Coleman, commander of the 609th Air and Space Operations Center

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب