۲۰:۵۷:۴۶ - جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸
آمریکا، آذری جهرمی وزیر ارتباطات ایران را تحریم کرد.
دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا (اوفک) روز جمعه با انتشار بیانیه‌ای به بهانه سانسور و قطع دسترسی اینترنت، گام دیگری برای تروریسم اقتصادی علیه مردم ایران برداشت و محمدجواد آذری جهرمی وزیر اطلاعات و فناوری ارتباطات را در فهرست تحریمی قرار داد.    اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  دفتر کنترل دارایی‌های خارجی […]

دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا (اوفک) روز جمعه با انتشار بیانیه‌ای به بهانه سانسور و قطع دسترسی اینترنت، گام دیگری برای تروریسم اقتصادی علیه مردم ایران برداشت و محمدجواد آذری جهرمی وزیر اطلاعات و فناوری ارتباطات را در فهرست تحریمی قرار داد. آمریکا، وزیر ارتباطات ایران را تحریم کرد

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا (اوفک) روز جمعه با انتشار بیانیه‌ای در راستای منویات دیرینه بنیاد صهیونیستی و تروریستی دفاع از دموکراسی، گام دیگری برای تروریسم اقتصادی علیه مردم ایران برداشت و محمدجواد آذری جهرمی وزیر اطلاعات و فناوری ارتباطات را در فهرست تحریمی قرار داد 은진체 다운로드.

جهرمی که از زمان تصدی مسئولیت خود اقدامات مهمی برای آزادی فعالیت‌ مردم در شبکه‌های مجازی انجام داده، به بهانه آنچه که سانسور و قطع دسترسی اینترنت نامیده اند، در فهرست تحریمی قرار گرفته است GitHub source code.
استیون منوچین وزیر خزانه داری هم درباره این تصمیم ادعا کرد قطع دسترسی اینترنت در ایران برای خنثی سازی اعتراضات ضد حکومت انجام شده است 미션임파서블۵ 다운로드. از این رو وزیر اطلاعات و فناوری ارتباطات ایران را به دلیل این تصمیم تحت تحریم قرار می دهیم Rough-and-tile downloads.
وزیر خزانه داری آمریکا در بخش دیگری از این اظهارات، ریشه خصومت آمریکایی‌ها با وزیر ایرانی را ناتوانی تکنولوژی‌های ادعایی غرب در مواجهه با دانش فنی ایرانیان به نمایش گذاشت و افزود جهرمی از دسترسی به ابزارهای دور زدن سانسور و استفاده از ضد فیلترها برای شبکه‌های مجازی نقش موثر داشت و توانایی دولت ایران را برای نظارت، محدود یا مسدود کردن کامل استفاده از اینترنت در ایران افزایش داده است KakaoTalk Yellow Ribbon.
منوچین از اینکه وزارت اطلاعات و فناوری ارتباطات، اقدامات محدود کننده را برای حفظ امنیت ملی ضروری دانسته است، ابراز خشم کرد 신야구 다운로드.
به موجب تصمیم امروز، شهروندان آمریکایی یا شرکت‌هایی که بیش از ۵۰ درصد سهام آنها متعلق به آمریکایی ها باشد، برای معامله با جهرمی مجاز نخواهند بود و دارایی‌های احتمالی وی در حوزه آمریکا هم توقیف خواهد شد esv Bible.
آمریکا پیش از این هم رهبر معظم انقلاب اسلامی، تعدادی از اعضای دفتر و منصوبان ایشان و همچنین محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه را به دلیل اجرای منویات معظم له، تحت تحریم قرار داد 만능 드라이버 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب