۱۶:۵۲:۳۶ - پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
آمادگی روسیه برای کاهش ۱۴ درصد استخراج نفت
روسیه موافق است که استخراج نفت در چارچوب کشورهای اپک پلاس و سایر تولید کنندگان نفت ۱۴ درصد از سطح سه ماهه اول ۲۰۲۰ یعنی ۱.۶ میلیون بشکه در شبانه روز کاهش یابد 레이튼교수와 이상한 마을 다운로드.   اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  روسیه موافق است که استخراج نفت در چارچوب کشورهای اپک پلاس […]

 

اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  روسیه موافق است که استخراج نفت در چارچوب کشورهای اپک پلاس و سایر تولید کنندگان نفت ۱۴ درصد از سطح سه ماهه اول ۲۰۲۰ یعنی ۱.۶ میلیون بشکه در شبانه روز کاهش یابد Long-term your computer.

 نماینده وزارت انرژی روسیه در این خصوص اطلاع داد cemu hook. در این گام روسیه نیز حرکت خواهد کرد در صورتی که کاهش متناسب سهام سایر کشورها در تولید کل اتفاق بیافتد Matrap trial.

وی افزود : ما آماده ایم که تا ۱.۶ میلیون بشکه در شبانه روز کاهش دهیم و این حجم کاهش ممکن است به سطح سه ماه اول ۲۰۲۰ مرتبط است 스파크 잡지 다운로드.

روسیه پیشتر در خصوص کاهش استخراج نفت توسط روسیه به میزان ۱۴ درصد سه ماهه اول ۲۰۲۰  (۱۱.۳ میلیون بشکه در شبانه روز) اطلاع داده بود 교육용 앱 다운로드. بر اساس اطلاعات آمریکا، مکزیک، نروژ، کانادا و سایر کشورها ممکن است با حجم کلی ۷۰ میلیون بشکه در شبانه روز به این معاهده وارد شوند 아오오니 영화 다운로드.

اعضای اوپک پلاس و کشورهای استخراج کننده نفت باید ۹ آوریل به صورت ویدئو کنفرانس جلسه تشکیل دهند voice search. ولادیمیر پوتین رئیس جمهورروسیه پیشتر بیان داشت که کاهش استخراج تنها با حضور سایر اعضا و از جمله آمریکا اتفاق می افتد 제트레이서 다운로드.

Oil Deal Goes Down to Wire as Saudis, Russia Debate Key Details

OPEC and Russia Talk Oil Price Truce

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب