۱:۵۰:۴۴ - جمعه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
آلمان، اسرائیل را از نقشه خاورمیانه حذف کرد!
آژانس اطلاعات نظامی آلمان ، اسرائیل را از نقشه خاورمیانه حذف کرد که این اقدام منجر به خشم تل‌آویو شد 일러스트 글꼴 다운로드. این مساله کمتر از یک هفته پس از حمایت یک دیپلمات برجسته آلمانی از آشیل مبیمبی، چهره آکادمیک کامرون، متهم به یهودستیزی رخ داد 수능특강 문학 다운로드.   اقلیم زاگرس به نقل […]

حذف اسرائیل از نقشه خاورمیانه توسط اطلاعات آلمان <a class=젠 서버 다운로드! + عکس و جزئیات" />

 

اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  آژانس اطلاعات نظامی آلمان ، اسرائیل را از نقشه خاورمیانه حذف کرد که این اقدام منجر به خشم تل‌آویو شد Gangnam Ingang Download.

چند ساعت پس از این اقدام آژانس اطلاعات نظامی آلمان ، وزارت دفاع این کشور ضمن عذرخواهی از تل‌آویو تاکید کرد که این مساله را بررسی خواهد کرد Hangul alveal.

وزارت دفاع آلمان اعلام کرد: در نقشه گزارش آژانس اطلاعات دچار اشتباه شدیم، بابت آن عذرخواهی می‌کنیم، این اشتباه فورا اصلاح شد.

همچنین این وزارتخانه نسخه جدیدی از این نقشه همراه با درج نام اسرائیل را منتشر و تاکید کرد، اتفاقی که رخ داده زمینه سیاسی نداشت و تنها یک خطا در این برنامه بود.

این مساله کمتر از یک هفته پس از حمایت یک دیپلمات برجسته آلمانی از آشیل مبیمبی، چهره آکادمیک کامرون، متهم به یهودستیزی رخ داد. مبیمبی هفته گذشته در مقاله‌ای، ضمن کم اهمیت خواندن هولوکاست و درخواست برای انزوای جهانی اسرائیل، نوشت: دولت یهود بدتر از سیستم آپارتاید سابق در آفریقای جنوبی است.

 

Germany removed Israel from the map of the Middle East

Germany apologises after deleting Israel off the map

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب