۱۸:۵۱:۱۹ - جمعه ۱ فروردین ۱۳۹۹
آغاز سال جدید با ۱۴۹ فوت بیمار کرونا در کشور/ کل مبتلایان کرونا ۱۹۶۴۴ نفر
از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۲۳۷ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به  ۱۹۶۴۴ نفر رسیده است 아오오니 영화 다운로드.   اقلیم زاگرس به نقل از وزارت بهداشت:  معاون بهداشت وزیر بهداشت شمار جانباختگان کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته را […]

از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۲۳۷ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به  ۱۹۶۴۴ نفر رسیده است 아오오니 영화 다운로드.آغاز سال جدید با ۱۴۹ جانباخته کرونا در کشور /ابتلای ۱۲۳۷ نفر دیگر

 

اقلیم زاگرس به نقل از وزارت بهداشت:  معاون بهداشت وزیر بهداشت شمار جانباختگان کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته را ۱۴۹ نفر اعلام کرد و گفت که طی این مدت ۱۲۳۷ نفر جدید نیز به این ویروس مبتلا شدند voice search.

علیرضا رییسی درباره آخرین وضعیت کووید ۱۹ در کشور گفت:‌ از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۲۳۷ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به  ۱۹۶۴۴ نفر رسیده است 제트레이서 다운로드.

وی با بیان اینکه خوشبختانه ۶۷۴۵ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور بهبود یافته و ترخیص شده‌اند، گفت: این آمار روز به روز در حال افزایش است اما باید این بیماری را جدی گرفت و برای قطع چرخه انتقال آن در خانه ماند text sounds.

رییسی از جانباختن ۱۴۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت:‌ با احتساب این آمار، مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به ۱۴۳۳ نفر رسید 심카드 다운로드.

معاون بهداشت، موارد جدید بیماران کرونا در کشور به تفکیک استان را به شرح زیر اعلام کرد:

🔹تهران: ۲۲۰
🔹اصفهان: ۱۴۵
🔹گیلان: ۹۹
🔹البرز: ۹۵
🔹مازندران: ۸۴
🔹آذربایجان شرقی: ۵۵
🔹سمنان: ۵۲
🔹فارس: ۵۰
🔹یزد: ۴۹
🔹خراسان رضوی: ۴۸
🔹زنجان: ۴۴

🔹قم: ۳۶
🔹اردبیل: ۳۵
🔹آذربایجان غربی: ۲۷
🔹همدان: ۲۲
🔹ایلام: ۲۰
🔹خراسان جنوبی: ۱۸

🔹مرکزی: ۱۷
🔹هرمزگان: ۱۷
🔹خراسان شمالی: ۱۷
🔹کردستان: ۱۵

🔹گلستان: ۱۵
🔹کرمان: ۱۲
🔹خوزستان: ۱۰

🔹لرستان: ۹
🔹قزوین: ۸
🔹سیستان و بلوچستان: ۸

🔹کرمانشاه: ۵
🔹چهارمحال و بختیاری: ۳
🔹کهگیلویه و بویراحمد: ۱
🔹بوشهر: ۱

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب