۱:۰۴:۵۸ - سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹
آرامشی که شکارچیان از جانوران دنا می‌گیرند/ جریمه سنگین شکار کل و بز
جریمه ۱۵۰ میلیون تومانی برای این افراد منظور شده است، ضمن اینکه مطابق قانون برای شکار هر راس بز کوهی ۷۵ میلیون و کل (پازن) ۲۵ میلیون تومان جریمه در نظر گرفته می‌شود که  جدای از جریمه کیفری است 쥬라기공원 오퍼레이션 제네시스 다운로드.     اقلیم زاگرس به نقل از فارس: شکارچیان غیرمجاز دام هرازگاهی […]

جریمه ۱۵۰ میلیون تومانی برای این افراد منظور شده است، ضمن اینکه مطابق قانون برای شکار هر راس بز کوهی ۷۵ میلیون و کل (پازن) ۲۵ میلیون تومان جریمه در نظر گرفته می‌شود که  جدای از جریمه کیفری است 쥬라기공원 오퍼레이션 제네시스 다운로드.آرامشی که شکارچیان از جانوران دنا می‌گیرند/جریمه‌های سنگین قانونی برای شکار کل و بز

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از فارس: شکارچیان غیرمجاز دام هرازگاهی به جان جانوران پارک ملی دنا می‌افتند و با شکار کل و بز آرامش را از این منطقه می‌گیرند screaming ting.

 منطقه حفاظت شده و پارک ملی دنا از مهمترین ذخیره‌گاه‌های زیست کره جهان ظرفیتی مهم برای حفظ بیش از ۳۲۰ گونه جانوری است که میراث گرانبهای طبیعی به شمار می‌رود modemanager.

منطقه حفاظت شده و پارک ملی دنا با مساحت بیش از ۲۵۵ هزار هکتار، زیستگاه ۳۲۰ گونه جانوری است و وجود بیش از ۱۰۰ چشمه رودخانه و ۱۲۰۰ گونه گیاهی دنا را به زیستگاه جانوری مختلف تبدیل کرده است 박경리 토지 다운로드.

این ذخیره‌گاه گونه‌های جانوری شامل انواع پرندگان، خزندگان، پستانداران و آبزیان را  در دل خود جای داده است که کل و بز، خرس قهوه‌ای، خوک وحشی و پلنگ، گرگ و روباه، کفتار و شغال، موش کور، سنجاب ایرانی، خرگوش، سمور،  راسو، خفاش، جوجه تیغی، سیاه گوش و عقاب طلایی از جمله مهمترین گونه‌های این منطقه حفاظت شده به شمار می‌رود Highly download.

داشتن این ذخیرگاه‌ها ظرفیت مهمی برای کهگیلویه و بویراحمد به شمار می‌رود اما متاسفانه هرازگاهی سودجویان به جان پارک ملی دنا می‌افتند و آرامش جانوران و موجودات ساکن در این ذخیرگاه‌ها را بر هم می‌زنند.

 

روز گذشته هم سه نفر شکارچی غیرمجاز به جان جانوران این پارک افتادند خبری که مدیرکل محیط زیست امروز رسانه‌ای کرد که ۳ شکارچی غیرمجاز به همراه دو راس بز کوهی و یک قبضه اسلحه کلاشینکف و ۳۰ تیر غیرمجاز توسط یگان حفاظت محیط زیست دنا دستگیر شدند.

 سید اسداله هاشمی با بیان اینکه محیط‌بانان حین گشت‌زنی و پایش در منطقه حفاظت شده دنا متوجه شلیک تیر در این منطقه شدند، افزود: آنها پس از حضور در منطقه متوجه ۳ نفر شکارچی متخلف شده و موفق می‌شوند شکارچیان را به همراه لاشه ۲ راس بز کوهی شکار شده اسلحه و تیر غیرمجاز اعمال قانون کنند.

وی با اشاره به اینکه با این افراد به شدت برخورد می‌شود، گفت: جریمه ۱۵۰ میلیون تومانی برای این افراد منظور شده است، ضمن اینکه مطابق قانون برای شکار هر راس بز کوهی ۷۵ میلیون و کل (پازن) ۲۵ میلیون تومان جریمه در نظر گرفته می‌شود که  جدای از جریمه کیفری است.

این مسوول عنوان کرد: بنابراین و با توجه به جرائم اعمال شده در قانون، توصیه می‌شود متخلفین شکار هشدارهای محیط زیست را جدی گرفته و دست از تهدید گونه‌های حیات وحش بردارند در غیر اینصورت مطابق قانون با این افراد برخورد می‌شود.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب