۰:۰۴:۲۳ - چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹
آتش سوزی در کارخانه پتروشیمی گچساران 
آتش سوزی در کارخانه در حال احداث پتروشیمی گچساران پس از۲ ساعت تلاش امدادگران مهار شد. در این حادثه که در نزدیکی واحد انبار شرکت پتروشیمی گچساران رخ داد به تعدادی از تجهیزات این شرکت خسارت وارد شده است 신과함께 죄와 벌 다운로드.   اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  سرپرست واحد آتش نشانی کارخانه پتروشیمی […]

آتش سوزی در کارخانه در حال احداث پتروشیمی گچساران پس از۲ ساعت تلاش امدادگران مهار شد. در این حادثه که در نزدیکی واحد انبار شرکت پتروشیمی گچساران رخ داد به تعدادی از تجهیزات این شرکت خسارت وارد شده است 신과함께 죄와 벌 다운로드.آتش سوزی در کارخانه پتروشیمی گچساران مهار شد

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  سرپرست واحد آتش نشانی کارخانه پتروشیمی گچساران گفت: آتش سوزی در کارخانه در حال احداث پتروشیمی این شهرستان پس از۲ ساعت تلاش امدادگران مهار شد 호텔 델루나۱화 다운로드.

حسن محمدی اظهار داشت: این آتش سوزی که ساعت ۱۹ در پتروشیمی گچساران شروع شده بود با مشارکت آتش نشانی های شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران و شهرداری دوگنبدان مهار شد servlet.

وی بیان کرد: امدادگران هم اکنون مشغول پاکسازی محل آتش سوزی هستند Download Atlan.

سرپرست واحد آتش نشانی کارخانه پتروشیمی گچساران تصریح کرد: در این حادثه که در نزدیکی واحد انبار شرکت پتروشیمی این شهرستان رخ داد به تعدادی از تجهیزات این شرکت خسارت وارد شده است mysterious apartment.

وی ابراز داشت: علت و میزان خسارت وارد شده بر اثر آتش سوزی پس از برآوردهای کارشناسی اعلام خواهد شد 락스타 소셜 클럽 다운로드.

شاهدان گستره آتش سوزی در پتروشیمی گچساران را حدود ۴۰۰ متر ذکر کردند Rainbow Tylenol.

عملیات ساخت کارخانه پتروشیمی گچساران بیشتر از ۱۰ سال پیش آغاز شده و قرار است این طرح تا پایان امسال بهره برداری شود 애플뮤직 보관함 다운로드.
کارخانه پتروشیمی گچساران در زمینی به مساحت ۱۵۷ هکتار در دست ساخت است 윈도우 ۷ ۳۲비트 다운로드.
شهرستان ۱۲۶ هزار نفری گچساران جمعیت در جنوب غربی استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد google2srt 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب